O nás

Firma Somavedic Technologies s.r.o. je přímým výrobcem přístrojů Somavedic.

Somavedic (do listopadu 2014 Somatex) jsme začali vyrábět na základě 15 let zkušeností v oblasti alternativní medicíny - čínské a ajurvédské medicíny, léčitelství  a  příbuzných oblastí a samozřejmě také na základě vědeckých poznatků z oblasti frekvenční terapie - působení konkrétních "vibrací" na prostředí a na lidský organismus.

Hlavním  důvodem  našeho  záměru  vytvořit funkční a všem dostupný přístroj, který umí lidem pomoci od zdravotních  potíží, bylo naše dlouhodobé zjištění, že klasická mediciální léčba zpravidla nevede k úplnému uzdra-vení, ale jen k potlačení nebo pouhému přesunutí příznaků zdravotních potíží do jiných oblastí.

V rámci alternativní medicíny nebo léčitelství  byl  zase efekt pouze krátkodobý a jednorázové " dobití energie " formou různých alternativních metod, nebo okamžité odstranění symptomů nemocí, nebylo také dlouhého trvání   a zdravotní problémy se často dříve nebo později vracely.

S výrobou Somavedicu  jsme  začali  na  základě  skutečnosti,  že nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu  a  fyzické  i  psychické  harmonie,  je  nastolení  trvalého harmonického prostředí, které umí Somavedic  vytvořit  -  a  to  především  v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní. Jsme-li  během  spánku  vystaveni  negativním vlivům prostředí, organismu není umožněno přirozené dobíjení energie,  potřebné  pro  jeho  kvalitní regeneraci a postupně tak u něj dochází k dysfunkcím - od lehčích až po ty nejtěžší.

Podobně   negativním   vlivům   je   řada   lidí   vystavena   také  v rámci svého zaměstnání, kde často tráví mnoho hodin denně v " závadném " prostředí  - nejčastěji býváme vystaveni geopatogennímu stresu nebo elektro-magnetickému smogu, který vydávají např. mobilní telefony, počítače, elektromotory, elektrické vedení apod.  

Velice  důležité je podle nás i použití Somavedicu  v biorezonančních střediscích, kde jednak dochází k permanentnímu  znečišťování  prostoru díky veškerým typům zón a energií, nejen v místě střediska, ale i od klientů. A hlavně biorezonanční přístroje jsou neustále "zanášeny" energiemi klientů a potřeba je čistit, tak jako obsluhu těchto přístrojů.  Což má v praxi výsledek mnohem nižší únavu terapeutů a získávání přesnějších výsledků biorezonančních přístrojů z klientů.

Somavedic  v  současné  době  s  úspěchem  využívá  mnoho biorezonančních center a má i podporu z řad některých odborníků v oblasti zdravotnictví.

Z celého srdce věříme v jeho další světlou budoucnost!


Somavedic Technologies s.r.o.
Vrbičany 63
411 21
Telefon:
tel. + 420 725 387 852
tel. + 420 607 122 366
email:
somavedic@somavedic.cz
IČ 246 89 173
DIČ CZ246 89 173
vedená Krajským soudem v Ústí nad Labem
oddíl C, vložka 29985
číslo účtu: KB Lovosice 43-9126920217/0100
Objednávky a dotazy:
Rybjanský Ivan
tel. + 420 725 387 852
email:
somavedic@somavedic.cz